Подорож до казкового краю — Університет «КРОК»

Подорож до казкового краю

12 червня 2017 Новини та події

Свої вихідні, з 7 по 9 квітня, я провела з «КРОКівцями» і викладачем української мови та літератури Cтепаненко Наталією В'ячеславівною на Заході України, в Ужгороді та Мукачево. Ці два міста скорили моє серце назавжди. Найбільшу радість подарували доброзичливі люди, із якими було приємно спілкуватися. Своєю загадковістю, незвичайним магнетизмом притягували Невицький замок та замок Шенборна. Я не могла відірватися від історії кохання Ілони Зріні, що жила в замку Чинадієво (Сент-Міклош). Вразили мене своїми розмірами Мукачевський «Паланок» та Ужгородський замок.

Прекрасні краєвиди та цвітіння рожевої сакури закохали мене в цей край. Ніколи б не подумала, що за два дні можливо побувати в п’ятьох замках, біля цілющого джерела краси, вислухати безліч легенд, відвідати площу з чарівним фонтаном та великодніми яйцями в Ужгороді. А ще була екскурсія в Ужгородський греко-католицький хрестовоздвиженський собор і в Закарпатський музей народної архітектури та побуту.

Тож можу сказати, що в моїх планах уже вимальовується ще одна поїздка. Раджу всім відвідати ці чарівні міста.

Возруд Вікторія, студентка І курсу спеціальності «Економіка туризму»

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Студенти Коледжу в Мукачево / 7-9.04.2017

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Подорож до казкового краю