Готель «Інтерконтиненталь» гостинно вітає студентів «КРОКу» — Університет «КРОК»

Готель «Інтерконтиненталь» гостинно вітає студентів «КРОКу»

09 червня 2017 Новини та події

21 листопада 2016 року студенти 1 курсу спеціальності «Туризм» відвідали з екскурсією готель «Інтерконтиненталь». Привітно зустріла та провела екскурсію фахівець департаменту з управління персоналом Аліна Бельська.

«Інтерконтиненталь» – це п’ятизірковий готель з надзвичайно професійним привітним персоналом. Готель пропонує першокласні послуги та найсучасніші зручності для відвідувачів.

Під час екскурсії студентів познайомили не тільки з інфраструктурою готелю, але й з досить високими вимогами до персоналу. Працівник готелю повинен бути дипломатом, інноватором, психологом, маркетологом, фінансистом та кадровим робітником, знати багато мов та вміти спілкуватися. На посаду може претендувати людина, яка, крім профільної освіти, має і необхідні життєві якості.

На екскурсії студенти зрозуміли, що їм потрібно ще багато вчитися, отримувати знання та навички, які допоможуть в подальшому отримати престижну роботу. Щиро дякуємо Аліні Бельській за гостинність та професіоналізм!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Готель «Інтерконтиненталь» гостинно вітає студентів «КРОКу»