REHAU вчить студентів «КРОКу» працевлаштовуватися

06 жовтня 2012 Новини та події

REHAU вчить студентів «КРОКу» працевлаштовуватися6 жовтня 2012 року за ініціативою концерну REHAU та за запрошенням Центра розвитку кар’єри Університету троє «КРОКівців» відвідали тренінг «Результативний пошук роботи».

Участь у тренінгу взяли студенти різного віку та напрямів підготовки: Смолій Микита, «Міжнародний бізнес», Гусакова Марина, Україно-австрійська програма, Федунов Микола, «КЕПІТ-Ексклюзив».

Тренером виступила Доброва Ірина - провідний фахівець з навчання і розвитку персоналу компанії REHAU, яка провела захопливі ролеві ігри, мозковий штурм, й дала ряд практичних і групових завдань. Тренінг тривав неменше ніж 6 годин. Наші студенти отримали чудовий досвід і важливі знання для майбутнього працевлаштування.

Велике спасибі нашим партнерам із REHAU за можливість отримати корисні поради у проходженні всіх етапів відбору в працевлаштуванні.

Оновлено: П'ятниця, 21 березня 2014 12:48

Ви тут: Новини та події » REHAU вчить студентів «КРОКу» працевлаштовуватися