Новини та події

Поєднання навчальної і культурної програм в освіті іноземних студентів

10 жовтня 2012 Новини та події

Поєднання навчальної і культурної програм в освіті іноземних студентівМайже два місяці діють підготовчі курси з російської мови для молоді із Африки (Екваторіальна Гвінея).

За цей невеликий період студенти встигли відвідати три екскурсії та ознайомитися з деякими культурними та історичними пам’ятками Києва.

Минулої п’ятниці темою лекційного заняття була «Осінь» і студенти відправилися до Печерського ландшафтного парку, в якому проходила щорічна виставка королівських хризантем. Тут студенти побачили вишукані квіткові інсталяції і одночасно вивчали лексику осінньої тематики. Насолодившись квітковим святом, студенти спустилися нижче по вулиці І.Мазепи, щоб відвідати Києво-Печерську Лавру.

Гостей із теплих країв вражають природні умови в яких зараз перебувають, адже за останній час пролилося багато дощів і стовпчик термометра впав на значний порядок ділень, але такі умови студентів зовсім не лякають. Вони вперше вдягли теплі рукавички, шарфи та шапки, адже в їхній теплій країні температура повітря трималася не нижче 19 °C.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Поєднання навчальної і культурної програм в освіті іноземних студентів