Святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка — Університет «КРОК»

Святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка

13 березня 2014 Новини та події

Святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка13 березня 2014 року у ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» відбулося літературно-музичне свято до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Цього дня знову відкривали Шевченкове слово як слово високої художньої досконалості.

Ініціатором заходу став факультет міжнародних відносин, тож на святі Шевченко звучав різними мовами світу. Марина Гусакова (Міжнародна економіка, 4 курс) німецькою мовою продекламувала «Садок вишневий коло хати». Руслана Грищенко (Міжнародна інформація, 2 курс) іспанською зачитала «Мені однаково».

Головін Максим (Міжнародний бізнес, магістратура) продекламував англійською «Доля». Лі Лі Я (Міжнародний бізнес, 1 курс) «Заповіт» читала німецькою мовою. Ілхам Ісмаелі (підготовчий факультет для іноземних студентів) прочитала українською та перською мовами «Нащо мені чорні брови?». Отже, Тарас Шевченко став яскравим прикладом українського мистецтва для всього світу, і ми ніколи не повинні забувати його здобутки!

Оновлено: П'ятниця, 21 березня 2014 18:11

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка