Представники Університету «КРОК» взяли участь у тренінгу в Амстердамі — Університет «КРОК»

Представники Університету «КРОК» взяли участь у тренінгу в Амстердамі

30 березня 2017 Новини та події

20–22 березня 2017 року в Амстердамі в рамках Темпус-проекту EANET відбувся тренінг «Створення та підтримка екосистем для розвитку підприємництва», метою якого був обмін знаннями, досвідом та розумінням щодо формування екосистеми підприємництва, сприяння економічному зростанню, розвитку інновацій, створенню робочих місць та залучення інвестицій.

Окрім співробітників та підприємців-випускників університетів – партнерів проекту, у заході взяли участь представники міністерств освіти, міністерств економічного розвитку та державних адміністрацій України, Молдови та Грузії. Андрій Лотарєв, начальник управління міжнародного співробітництва, представляв Університет «КРОК».

Під час зустрічі були обговорені питання створення сприятливої екосистеми для підприємництва, а саме:

• Що робить Ваша країна/місто для створення та стимулювання підприємництва?
  • Що робить Ваш університет для трансферу технологій та інновацій на ринки?
  • Якби у Вас були необмежені ресурси, що б Ви зробили для створення ідеальної екосистеми стартапів?

Фахівці з Нідерландів поділилися своїм досвідом щодо внеску уряду та університетів для створення та розвитку екосистем стартапів: які переваги створення привабливого клімату для стартапів, що допомогло Амстердаму стати однією з європейських столиць стартапів і яким чином уряд сприяв такому успіху, у чому полягає роль трансферу технологій від університетів до ринків і яку роль в цьому процесі можуть відігравати інкубатори університетів.

Учасники зустрічі відвідали Селище стартапів, технічний парк Університету Амстердама. У Міністерстві економіки в Гаазі були обговорені методи стимулювання торгівлі.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Представники Університету «КРОК» взяли участь у тренінгу в Амстердамі