«КРОК» святковий: новорічна подорож до казкової країни — Університет «КРОК»

«КРОК» святковий: новорічна подорож до казкової країни

16 січня 2017 Новини та події

Наприкінці кожного року в стінах «КРОКу» лунають дитячі голоси та дзвінкий сміх, сяють посмішки та спалахи камер, грає гучна музика. Коридорами та аудиторіями Університету ходять чарівні герої, старі улюблені казки оживають і набувають нового звучання… Адже традиційно напередодні Нового року співробітники, студенти та випускники «КРОКу» готують найграндіознішу подію для найменших «КРОКівців» – новорічну казку.

Цього року діти разом з Алісою з Країни чудес вирушили у новорічну подорож, щоб повернути Новий рік, який багато років тому заборонила святкувати червона королева.

Після завершення казкової подорожі студенти «КРОКу», перевдягнені в костюми звірят, проводили для дітей різноманітні студії: вчили їх виготовляти листівки та прикраси, допомагали опановувати художній розпис, створювати розмальовки та орігамі. Більш старші діти вчилися складати кубік Рубіка, і тепер можуть похвалитися новим вмінням!

Після такого насиченого графіка у маленьких «КРОКівців» з’явився неабиякий апетит. Щоб гості могли поласувати солоденьким, на третьому поверсі працювало новорічне кафе «Аліса».

Такий теплий та емоційний день залишиться не тільки в серцях глядачів і гостей «КРОКландії», а й на яскравих фотографіях від друга та партнера нашого Університету фотографа Євгенія Зінченка.

Ми щасливі, що в «КРОЦі» традиції живуть і передаються від покоління до покоління. Висловлюємо слова щирої вдячності всім, хто був причетний до того, щоб дитяче свято відбулося.

Адміністрація: Лаптєв Сергій Михайлович, Наконечна Наталія Василівна, Титаренко Наталія Вікторівна, Чабала Катерина Григоріївна, Дудко Сергій Віталійович, Білозор Інна Миколаївна, Карапетян Олександр Робертович, Кудряшов Олександр Юрійович.

Сценарій: Дубенський Роман.

Режисер: Кучма Максим.

Акторський склад: Кучма Максим, Мігаль Денис, Потьомка Ігор, Карпенко Альона, Бромберг Анна, Векуа Отарі, Степанченко Ігор, Донцов Вадим, Пефтієв Микола, Корсунівський Дмитро, Мельник Ірина, Костиря Поліна, Мелащенко Олексій, Книш Віктор, Рачинський Дмитро, Перепілка Валерій, Скопецький Андрій.

Театр танцю «КРОК»: Ковальчук Вікторія, Кисіль Анна, Кисіль Анастасія, Паламарчук Марина, Демчик Дар’я, Попова Юлія.

Звук, світло: Атрощенко Георгій, Табачек Павло, Дерезенко Дмитро, Петричко Юрій.

Аніматори: Амельченко Анастасія, Головата Наталія, Атамашко Тетяна, Скороход Тетяна, Барай Кенди, Крапівін Єгор, Ананенко Аліна, Корецька Марина, Сосніна Анастасія, Вовчок Вікторія, Дворецька Каріна, Шупп Анастасія, Українець Сергій, Сафронова Каріна, Руденко-Квятковська Анастасія, Віштал Леонтій.

Дід Мороз та Снігуронька: Горбачов Андрій та Шупило Анна.

Майстер-класи: Лойко Дар’я Миколаївна, Лойко Валерія Вікторівна, Ганзевич Віталій, Терещенко Лілія, Петриченко Анна, Коцюба Анастасія, Адамов Антон, Журавський В’ячеслав.

Новорічне кафе: Батурина Ольга, Сулейман Гюнель, Попова Юлія.

Пошиття та виготовлення костюмів: Карпенко Альона, Коцур Марина.

Зал: Шупило Анна, Денисенко В’ячеслав.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Новорічна казка для дітей / 25.12.2016

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 16 січня 2017 21:14

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «КРОК» святковий: новорічна подорож до казкової країни