Щире серце – для добрих справ — Університет «КРОК»

Щире серце – для добрих справ

21 грудня 2016 Новини та події

17 грудня студенти та випускники «КРОКу» відвідали Цюрупинський дитячий будинок-інтернат.

Понад десять років «КРОКівці» беруть участь у благодійній діяльності та з радістю присвячують частину свого життя добрим справам. Завдяки їхній небайдужості вихованці Цюрупинського дитячого будинку-інтернату мають змогу отримувати чудові подарунки та можливість весело проводити час зі старими друзями.

Збір коштів, подарунків тривав з початку навчального року: під час аукціонів, акцій, різноманітних заходів.

Щиро дякуємо всім, хто допомагав подарувати свято дітям до Дня Святого Миколая та сприяв продовженню доброї «КРОКівської» традиції!

Окрему подяку висловлюємо координаторам Студентського благодійного товариства «Серце в долоньках» – Ковальчук Вікторії та Кисіль Анні, а також за значний внесок у цьогорічну поїздку студентам, випускникам та співробітникам Університету: Кисіль Анастасії, Перепілці Валерію, Табачеку Павлу, Філімоновій Ярославі, Крамаренку Борису, Полозюку Роману, Поповій Юлії, Єщіганову Дмитру, Чмерук Дарині, Харчук Валентині, Голоті Олексію Миколайовичу, Поліщук Тамарі Сергіївні, Бєлозор Інні Миколаївні, Ковальчук Альоні, Панченку Максиму, Сиромятниковій Яні.

Добро творити легко! Приєднуйтеся!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Щире серце – для добрих справ

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Середа, 21 грудня 2016 12:38

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Щире серце – для добрих справ