Новини та події

Участь КРОКівців в міжнародно-науковій конференції

25 жовтня 2012 Новини та події

Участь КРОКівців в міжнародно-науковій конференції25-26 жовтня 2012 року відбулася міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу», яка була присвячена розгляду механізмів реалізації положень Бухарестського комюніке.

На відкритті конференції виступили Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, ректор Київського національного університету ім. Тараса Шевченко Леонід Губерьский, посол Європейського Союзу в Україні Ян Томбинськи, Координатор Програми Темпус в Україні, Білорусії і Молдові Джулія Моро, перший заступник міністра освіти та науки, молоді та спорту України Євгеній Суліма та голова Європейського союзу студентів Карина Уферт.

В конференції взяла участь студентка 4-го курсу, заступник Голови Студентської ради Анастасія Кірілова. Під час перерви Анастасія особисто поспілкувалася із Кариною Уферт, запитала її про студентське самоврядування в Європі, та особливості, які можливо було запровадити в Україні.

Бажаємо всім членам Студентської ради Університету цілеспрямованості до нових звершень і запровадження нових цікавих та корисних тенденцій в самоврядуванні.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Участь КРОКівців в міжнародно-науковій конференції