Вітаємо з перемогою!

06 жовтня 2012 Новини та події

Вітаємо з перемогою6 жовтня, в Нікополі, відбувся Міжнародний турнір професіоналів Кьокусінкай карате «СИЛА НАЦІЇ».

Кьокусінкай, заснований Масутаці Оямою в 1950-х роках, є надзвичайно видовищним та вважається одним з найважчих та жорстоких різновидів карате.

Повноконтактні бої, насичені високими ударами ногами та потужними ударами руками, незмінно привертають на змагання з Кьокусінкай карате велику кількість глядачів.

Цього року перемогу у 2-х вагових категоріях – до 70 кг та понад 80 кг – виборювали 17 найсильніших спортсменів з України, Росії, Узбекистану, Болгарії і Білорусі.

За результатами турніру І місце у ваговій категорії до 70 кг виборов студент 3 курсу юридичного факультету Університету «КРОК» – Владислав Олексенко.

Ми щиро вітаємо Владислава з перемогою та зичимо подальших успіхів в спортивній кар’єрі.

Оновлено: П'ятниця, 21 березня 2014 10:39

Ви тут: Новини та події » Вітаємо з перемогою!