КРОК до «Зеленого офісу» - майстер-клас від «Platinum Bank» — Університет «КРОК»

Новини та події

КРОК до «Зеленого офісу» - майстер-клас від «Platinum Bank»

30 жовтня 2012 Новини та події

КРОК до «Зеленого офісу» - майстер-клас від «Platinum Bank»30 жовтня 2012 року відбувся майстер-клас на тему «Зелений офіс», який провів «Platinum Bank» для студентів та співробітників Університету.

Під час майстер-класу Вікторія Міхно, начальник управління корпоративних комунікацій «Platinum Bank», поділилася досвідом впровадження принципів зеленого офісу в організації та навела результати «зеленої» діяльності на прикладі банку, в якому вона працює.

Формат майстер-класу передбачив інтерактивну частину, під час якої студенти та співробітники, були поділені на дві команди і мали визначити подальші кроки (найближчі і у перспективі), що необхідно зробити для введення принципів «ЗО» в Університеті «КРОК». Цікавим став факт, що чимало елементів «зеленого офісу», таких як: збір макулатури, переведення комп’ютерів в енергозберігаючий режим, запровадження електронного документообігу вже частково впроваджені в роботу Університету.

Майстер-клас викликав зацікавленість, жваве обговорення та навіть дискусії між його учасниками. Передумовою проведення «екологічного заходу» став 2012-2013 навчальний рік, який ознаменували роком Корпоративної соціальної відповідальності.

Бажаємо Університету подальшого системного впровадження принципів «зеленого офісу» та розвиток напрямків корпоративної соціальної відповідальності.

Оновлено: П'ятниця, 21 березня 2014 09:46
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КРОК до «Зеленого офісу» - майстер-клас від «Platinum Bank»