Career Camp в Університеті «КРОК» — Університет «КРОК»

Career Camp в Університеті «КРОК»

24 жовтня 2012 Новини та події

Career Camp в Університеті «КРОК»24 жовтня 2012 року в Університеті відбувся Career Camp - захід, спрямований на створення комунікації між роботодавцями та студентами для подальшої їх взаємодії.

Організатором події виступив Центр розвитку кар’єри та профорієнтаційний клуб PROF CLUB, що входить у склад студентської проектної групи «SPG». Захід підтримали Київський міський центр зайнятості та Асоціація випускників Університету «КРОК».

За круглим столом, роботодавці та представники Університету спілкувалися на тему майбутніх можливостей для випускників. З нагоди вступу в дію, з 1 січня 2013 року, нового Закону України «Про зайнятість населення», гострими питаннями обговорення стали: формат проведення стажування, терміни та якість практики, порядок працевлаштування.

Паралельно із дискусією проходив майстер-клас з написання резюме для студентів старших курсів, а наприкінці заходу відбулися презентації організацій, які провели представники компаній-роботодавців.

Молодіжна аудиторія виявила неабиякий інтерес до власного майбутнього, зокрема працевлаштування, тому активно спілкувалася із потенційними роботодавцями, цікавилася особливими вимогами до претендента на робоче місце і так далі.

Організатори вірять, що захід допоміг обом сторонам, роботодавцям та студентам, знайти один одного. В майбутньому планується зробити Career Camp традиційним університетським заходом.

Університет «КРОК» висловлює подяку учасникам заходу: головній редакторці журналу «Менеджер з персоналу» Нині Лазаревій, Київському міському центру зайнятості, та організаціям ТК «Ело Лтд», АТ «Укрексімбанк», Global Bilgi, ТОВ «Кредит Коллекшн Груп, АТ «УкрСиббанк», ПАТ «ProCredit Bank», ПАТ СК «Арсенал-Страхування», ELO Limited, ТОВ ОВБ «Алфінанц Україна», та Business Education Alliance, які підтримали Career Camp.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Career Camp в Університеті «КРОК»