Активісти студентського самоврядування зіграли у «Scrabble» — Університет «КРОК»

Активісти студентського самоврядування зіграли у «Scrabble»

27 жовтня 2012 Новини та події

Активісти студентського самоврядування зіграли у «Scrabble»27 жовтня відбулася інтелектуальна гра для студентської молоді, в якій взяли участь КРОКівці.

«Scrabble» - культова гра мільйонів, яка випробовує на міцність українське студентство. Учасники турніру мають змогу довести, що студент – це розумна, інтелігента людина, яка знає та поважає рідну мову, а також вміє весело проводити час.

Всі учасники отримують подарунки, а переможці – коштовні призи.

Від Університету «КРОК» у грі взяли участь студенти Київського коледжу нерухомості: Анна Козак (ІІ курс, «Оціночна діяльність»), Яна Ященко (ІІ курс, «Маркетингова діяльність»), студенти Університету, факультету міжнародних відносин: Ярослава Філімонова, Марина Гусакова, Роман Борискін.

З 1 листопада 2012 року у Києві та Львові пройде ІI Студентський турнір зі «Scrabble», в рамках якого понад 10 000 студентів змагатимуться за звання найрозумніших, накреативніших та найшвидших знавців української мови. Адже українська молодь знає що «Розумним бути – вигідно!» Бажаємо завзятим КРОКівцям перемоги!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Активісти студентського самоврядування зіграли у «Scrabble»