Майстер-клас з приготування кави — Університет «КРОК»

Новини та події

Майстер-клас з приготування кави

13 жовтня 2016 Новини та події

11 жовтня 2016 року в межах вивчення курсу «Етнічна кулінарія» студенти 3 курсу спеціальності «Туризм» разом з викладачем кафедри туризму Архіповим Віктором Віталійовичем, відвідали майстер-клас з приготування кави в школі баристів Happy Geek. Майстер-клас провів керівник школи, випускник КНУКіМ, бариста-тренер Антон Дихніч.

Під час майстер-класу студенти мали змогу зануритись в історію походження кави – від кавового зернятка до ароматної чашки готового напою; помандрувати «кавовими» материками і країнами – від Африки до Америки; дізнатися, як відрізняються один від одного різноманітні сорти кави, як їх вирощують; побачити на власні очі технологію приготування кави.

Антон провів короткий екскурс у світ професійного обладнання для приготування кави та поділився зі студентами досвідом організації кавової справи, розповів про переваги та недоліки подібного бізнесу.

На фоні цікавих розповідей студенти могли випробувати свій «кавовий нюх», побачити, як правильно робити латте-арт, дегустували різні сорти кави та різноманітні молочно-кавові напої.

Завершилась приємна зустріч спільним фото.

Дякуємо Антону Дихнічу та Віктору Віталійовичу Архіпову за прекрасно організований та проведений захід!

Оновлено: Четвер, 20 жовтня 2016 18:52
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Майстер-клас з приготування кави