Відомі переможці інтелектуального конкурсу-гри для школярів — Університет «КРОК»

Відомі переможці інтелектуального конкурсу-гри для школярів

20 квітня 2016 Новини та події

15 квітня 2016 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбувся ІІІ етап Інтелектуального конкурсу-гри Effective Communication Intellectual Games: Tolerant Conflict Resolution in the Youth Environment. Нагадаємо, що ініціаторами та організаторами довгострокового проекту стали Департамент довузівської підготовки Університету «КРОК», КЕПІТ, Українське відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної.

Важко сказати, чого було більше в настроях учасників: хвилювань щодо останніх конкурсів чи відчуття присмаку перемог.

Представники 15 навчальних закладів на початку лютого розпочинали боротьбу в різних номінаціях. Для когось впоратися з усіма завданнями було надто складно, але більшість зуміли продемонструвати і високий рівень володіння англійською, і вміння долати проблемні ситуації, і здатність працювати в команді. Серед тих, хто не злякався випробувань, були гімназія № 191 ім. П. Тичини, Український гуманітарний ліцей КНУ ім. Т. Шевченка, спеціалізована школа № 165, Фінансовий ліцей, спеціалізована школа № 82, спеціалізована школа № 61, гімназія ім. В. Мельника м. Обухова, середня загальноосвітня школа № 180, Київський ліцей бізнесу, колегіум «Олімп», спеціалізована школа № 125, гімназія міжнародних відносин № 323, середня загальноосвітня школа № 4 м. Бучі.

15 квітня актова зала Університету вибухала від позитивних емоцій під час оголошення переможців. Час і нам приєднатись до привітань. Перше місце посів Фінансовий ліцей, друге місце – спеціалізована школа № 125, третє місце отримали учні Обухівської гімназії! Неперевершеними у флешмобі були учні Бучанської школи № 4, найкращу презентацію показали вихованці спеціалізованої школи № 125, а найкращу відеодраму – учні Обухівської гімназії. Нагороду за кращий відеоролик отримали учні спеціалізованої школи № 61, а в номінації «Таємне завдання» не було рівних Українському гуманітарному ліцею та колегіуму «Олімп». За оперативність та найкращу організованість була відзначена команда спеціалізованої школи №165.

Висловлюємо особливу подяку за підтримку проекту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва, Департаменту довузівської підготовки Університету «КРОК», деканату Коледжу, Українському відділенню Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної, видавництву Кембриджського університету, Міжнародному лінгвістичному центру, Лінгвістичному центру «Англійська для бізнесу» та особисто Лаптєву Сергію Михайловичу, Наконечній Наталії Василівні, Сумбаєвій Людмилі Петрівні, Прохоренко Вікторії Олександрівні, Чуйко Ганні Едуардівні, Сороці Ірині Анатоліївні, Маринович Вікторії Володимирівні, Анні Шовкалюк, Йєну Бартону, Найджелу Мактіеру.

До зустрічі на нових конкурсах у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Effective Communication Intellectual Games / 2016-04-15

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Середа, 20 квітня 2016 14:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відомі переможці інтелектуального конкурсу-гри для школярів