Операція «Мурашник» — Університет «КРОК»

Операція «Мурашник»

11 грудня 2015 Новини та події

3 грудня 2015 року Студентська рада гуртожитку завітала до кімнат «КРОКівців», аби перевірити, у яких умовах проводять студенти свій позанавчальний час. Активісти звертали увагу на чистоту кімнат, проводили опитування серед мешканців та збирали їхні ідеї щодо поліпшення житлових умов. Зазвичай огляд гуртожитку проходить надзвичайно жваво: «КРОКівці» активно приєднуються до перевірки інших кімнат та люб'язно запрошують на ревізію своїх. Саме тому проект і має назву «Мурашник».

Під час перевірки Студентська рада гуртожитку визначила найкращі та найгірші кімнати (підтримка порядку та чистоти). Найкращим були вручені призи.

Не обійшлося й без розмов із правопорушниками.

Дякуємо Студентській раді гуртожитку, а саме Перекопній Тетяні, Кревсун Марині, Новіковій Олені, Аллахярову Бейраку, Алієву Заміру, за активну підтримку традиційного «КРОКівського» проекту.

Оновлено: П'ятниця, 11 грудня 2015 17:19

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Операція «Мурашник»