Екскурсія до компанії «Ашан» — Університет «КРОК»

Екскурсія до компанії «Ашан»

26 листопада 2015 Новини та події

У рамках вивчення дисципліни «Маркетинг» 12 листопада студенти ІІІ курсу КЕПІТУ за спеціальністю «Маркетингова діяльність» в супроводі викладача циклової комісії комерційної та маркетингової діяльності Червінської Тетяни Миколаївни відвідали компанію «Ашан», що на Петрівці. У конференц-залі студентам розповіли про історію заснування холдингу, його розвиток; можливості студентів при проходженні практики з подальшим працевлаштуванням, перспективи кар’єрного росту; соціальні проекти, які запроваджує та підтримує підприємство.

Майбутнім маркетологам провели екскурсію по гіпермаркету, під час якої розповіли про прийом продуктів, гігієну персоналу та приміщень, методи роботи у різних відділах та на касах. Студенти дізналися про різні групи товарів, правила та способи їхнього розташування на полицях, методи привернення уваги споживачів. Екскурсія справила на групу дуже позитивне враження. Це був цікавий досвід!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Екскурсія до компанії «Ашан»