Наукова конференція «Лауреати Нобелівської премії з економіки»

23 листопада 2015 Новини та події

19 листопада 2015 року в Економічному коледжі Державного вищого навчального закладу «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відбулася наукова конференція «Лауреати Нобелівської премії з економіки».

Бузовецька Анна студентка ІІ курсу спеціальності «Фінанси і кредит» (ексклюзив) Коледжу економіки, права та інформаційних технологій підготувала доповідь на тему «Життя та досягнення американського економіста та публіциста Пола Робіна Кругмана» і презентувала її у відділенні економіки Малої академії наук учнівської молоді.

Анна розкрила зміст економічної теорії обраного лауреата, описала його життєвий шлях та професійні досягнення.

Вітаємо Бузовецьку Анну з вдалим виступом та бажаємо їй подальших успіхів!

Ви тут: Новини та події » Наукова конференція «Лауреати Нобелівської премії з економіки»