Університет взяв участь у міжнародній освітній виставці — Університет «КРОК»

Університет взяв участь у міжнародній освітній виставці

17 листопада 2015 Новини та події

12–14 листопада 2015 року Університет економіки та права «КРОК» брав  участь у щорічній міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2015», що проходила в Києві у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Серед учасників виставки були навчальні заклади таких країн, як Польща, Франція, Чехія, Словаччина, Велика Британія, Канада. Українські виші представляли Київський університет імені Бориса Грінченка, Національний університет харчових технологій, Харківський авіаційний інститут, Херсонська морська академія та ін.

Під час виставки Університет «КРОК» було нагороджено дипломом за активну профорієнтаційну роботу серед молоді. Уже вкотре наш Університет відзначається саме такою нагородою.

Слід зазначити, що для українців питання освіти є актуальним – вони були дуже активними учасниками виставки, відвідували стенди навчальних закладів та організацій, які надають освітні послуги.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет взяв участь у міжнародній освітній виставці