День 1С:Кар’єри в Українському домі — Університет «КРОК»

День 1С:Кар’єри в Українському домі

17 листопада 2015 Новини та події

12 листопада 2015 року на базі Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулася науково-практична конференція «День 1С:Кар’єри».

У заході взяли участь студенти 3 курсу спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів» Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Богатчук Владислав, Максименок Дмитро та Сахно Артем під керівництвом викладача Коледжу Сакаля В.В.

Організаторами конференції виступили фірма «1С України» та її регіональні партнери. На конференції були представлені можливі вакансії, які пропонує компанія, та проведений майстер-клас з роботи із програмним забезпеченням «1С:Підприємство», на якому презентувалися можливості програми та інтерфейс роботи користувачів.

Студенти Коледжу ознайомилися з програмними компонентами та отримали практичні навики роботи.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » День 1С:Кар’єри в Українському домі