Чемпіонат з настільного тенісу — Університет «КРОК»

Чемпіонат з настільного тенісу

17 листопада 2015 Новини та події

10 листопада 2015 року в Університеті «КРОК» відбувся чемпіонат з настільного тенісу.  Аби позмагатися за звання кращого гравця, понад 25 учасників зібрались у спортивній залі.

Як виявилося, настільний теніс полюбляють усі: студенти Університету, Коледжу, а також учні Київського ліцею бізнесу. Запекла спортивна боротьба панувала в залі, проте переможців багато не буває.

Отже, перше місце серед хлопців посів студент 1 курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Ключук Роман. Серед дівчат перше місце зайняла Горбунович Анастасія, яка навчається у 8 класі Київського ліцею бізнесу.

Вітаємо переможців і всіх учасників та бажаємо не зупинятися на досягнутому й продовжувати займатися фізичною активністю і вести здоровий спосіб життя!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Чемпіонат з настільного тенісу