Першокурсники презентували себе «КРОКівській» родині — Університет «КРОК»

Першокурсники презентували себе «КРОКівській» родині

10 листопада 2015 Новини та події

Презентація перших курсів є давньою традицією «КРОКу». Щороку студенти і викладачі Університету з нетерпінням чекають на цю подію, щоб познайомитися з новими «КРОКівцями». Мета заходу – об’єднати і подружити першокурсників, дати їм можливість представити себе всьому Університету, сприяти розвитку командного духу. Це фінальний етап Посвяти в студенти.

5 листопада  2015 року в Університеті «КРОК» відбулася презентація студентів-першокурсників Університету.

Студенти всіх факультетів Університету й Інституту інформаційних та комунікаційних технологій ретельно готувалися до довгоочікуваного заходу. Адже презентація перших курсів є важливою подією в житті кожного нового студента «КРОКу». Це чудова нагода показати себе з найліпшої сторони перед однокурсниками, студентами старших курсів, викладачами.

Під час презентації  студенти виявляли свої таланти, танцювали, співали, демонстрували відеопрезентації. На урочистому закритті заходу їх нагородили грамотами, а куратори перших курсів отримали заохочувальні цінні подарунки від адміністрації «КРОКу».

Дякуємо організаторам – департаменту зі студентських питань, Культурному центру, Студентській раді Університету, а також кураторам – наставникам груп:  Донцову Вадиму, Мельник Ірині, Шупило Анні, Степанченку Ігорю, Рачинському Дмитру, Коцур Марині, Гараніній Ользі, Тартаку Костянтину, Єловській Євгенії, Бикаленку Юрію, Святненку Євгенію, Барбон Олександрі та Матвієнку Тимофію.

Бажаємо всім наснаги до подальших звершень!

Презентація перший курсів Університету

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 21 грудня 2015 18:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Першокурсники презентували себе «КРОКівській» родині