Свято перевтілень з нагоди Хелловіна — Університет «КРОК»

Свято перевтілень з нагоди Хелловіна

10 листопада 2015 Новини та події

28 та 29 жовтня 2015 року в холі першого поверху Університету «КРОК» панувала атмосфера студентського свята Happy Halloween, організованого Студентською радою Університету під керівництвом Ковальчук Вікторії – голови студентського благодійного товариства «Серце в долоньках».

Уже стало гарною традицією, що саме цього дня наш Університет перетворюється на місце чарівних подій. Адже не щодня можна побачити гарну відьмочку та милого їжачка, які разом танцюють і роблять спільні фото.

«КРОКівці» поринули в казковий світ: приміряли різні костюми та образи, знімали відео та  яскраві фото, малювали всілякі візерунки хною, співали та танцювали.

Особлива подяка за організацію та проведення заходу: Ковальчук Вікторії, Кисіль Анні, Харчук Валентині, Пєфтієву Миколі, Степанченку Ігорю, Мельник Ірині, Заярній Ніні, Кисіль Анастасії, Отрошенко Ксенії, Полозюку Роману, Притулі Владиславу, Горкушину Олександру, Мацкевич Вікторії, Крайовій Тетяні.

Оновлено: Вівторок, 10 листопада 2015 14:15

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Свято перевтілень з нагоди Хелловіна