День солодкого життя з «КРОКом» — Університет «КРОК»

День солодкого життя з «КРОКом»

16 жовтня 2015 Новини та події

13 жовтня 2015 року Студентська рада Університету організувала та провела  яскраве свято «День солодкого життя». Координаторами проекту стали Анна Шупило та Леся Андрієнко. Студенти  факультетів самі приготували смачні кулінарні шедеври, а всі  бажаючі могли придбати й поласувати запашною випічкою та різними смаколиками. Учасники заходу зібрали  1247 гривень, що будуть направлені на благодійність.

Дякуємо всім, хто долучився до акції!

Особливу подяку висловлюємо студентам-організаторам та юним кулінарам: Шупило Анні, 3 курс, КЕПІТ, Андрієнко Лесі, 3 курс, КЕПІТ, Ковальчук Вікторії, 3 курс, ФЕП, Донцову Вадиму, 2 курс, ФЕП, Горкушину Олександру, 1 курс, ІІКТ, Полозюку Роману, 1 курс, ІІКТ, Грубі Юрію, 1 курс, ФМВ, Школяру Олександру, 1 курс, ФМВ, Трошину Сергію, 1 курс, ФМВ, Крамаренку Борису, 1 курс, ЮФ, Мишко Катерині, 1 курс, ЮФ, Омельченко Юлії, 1 курс, ФЕП, Федоровській Ксенії, 1 курс, ФЕП, Луцюк Христині, 1 курс, ФЕП, Шпаковичу Віталію, 1 курс, ФЕП, Фабицькій Дар'ї, 1 курс, ФЕП, Кобзій Олексію, 1 курс, ФЕП, Піщеву Євгенію, 1 курс, ФЕП, Степовій Ірині, 1 курс, ФЕП, Лук'яненку Андрію, 1 курс, ФЕП, Лесіній Марії, 1 курс, ФЕП, Заярній Ніні, 1 курс, ФЕП, Рачинському Дмитру, 2 курс, ЮФ, Дерикторенко Анні, 1 курс, ЮФ, Сулимі Ірині, 1 курс, ЮФ, Бабат Альоні, 2 курс, ЮФ, Семенюк Марині, 1 курс, ФМВ, Пижянову Сергію, 1 курс, ФМВ, Чернусі Тетяні, 1 курс, ФМВ, Мілашенко Дар'ї, 1 курс, ФМВ, Єловській Євгенії, 2 курс, ФМВ, Степанченку Ігорю, 3 курс, ЮФ, Лавренюк Лілії, 4 курс, ЮФ, Щеці Олександрі, 3 курс, КЕПІТ, Кисіль Анні, 3 курс, КЕПІТ.

Оновлено: Понеділок, 19 жовтня 2015 08:36

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » День солодкого життя з «КРОКом»