Перший День відкритих дверей у 2013 році! — Університет «КРОК»

Перший День відкритих дверей у 2013 році!

26 січня 2013 Новини та події

Перший День відкритих дверей у 2013 році!26 січня 2013 року відбувся День відкритих дверей в Університеті «КРОК», а також коледжах КЕПІТ та ККН.

Зустріч відбулася у теплій атмосфері діалогу між дітьми, батьками та адміністрацією навчальних закладів. Програма дня включала екскурсії університетом, презентації та профорієнтаційне тестування для школярів. На презентації виступили Перший проректор Університету Шаров О.І., директор департаменту зв’язків з громадськістю Чабала К.Г., та директор департаменту розвитку Тулякова І.С, які представили ексклюзивні програми в коледжах та Університеті, спілкувалися із батьками з приводу умов вступу в 2013-2014 навчальному році, відповідали на запитання. Спілкування проходило у формі діалогу.

В цей день до зустрічі із майбутніми абітурієнтами долучилися декани факультетів «КРОКу», які познайомилися із батьками вступників та розповіли про особливості кожної з програм.

Учні 9-х та 11-х класів безкоштовно пройшли профорієнтаційне тестування та отримали рекомендації щодо вибору майбутнього фаху від кваліфікованих спеціалістів.

День відкритих дверей – це завжди можливість отримати корисну інформацію про вищий навчальний заклад, зануритися в його атмосферу та зробити правильний вибір, обравши найкраще.

Оновлено: Вівторок, 18 березня 2014 15:41

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Перший День відкритих дверей у 2013 році!