Благодійний аукціон в Університеті «КРОК»! — Університет «КРОК»

Благодійний аукціон в Університеті «КРОК»!

31 січня 2013 Новини та події

Благодійний аукціон в Університеті «КРОК»!31 січня 2013 року відбувся благодійний аукціон за ініціативи Студентського Благодійного Товариства Університету «КРОК» «Серце у долоньках» та Студентської ради Університету.

Вже понад дев’ять років, кроківці опікуються вихованцями дитячого будинку-інтернату для дітей інвалідів у м. Цурюпинську Херсонської області.

Ці дітки, не зважаючи на фізичні вади та хвороби, дуже талановиті. Свій потенціал вони вкладають у творчість. Так, наприклад, цього року на аукціоні були представлені композиції із бісеру у вигляді дерев та квітів у горщичках. А дехто із дітей навіть опанував нову мистецьку техніку квілінг, виготовлення плоских або об'ємних композицій зі скручених в спіральки довгих і вузьких смужок паперу. Ці роботи зачаровують різнобарвними квітами та приваблюють яскравістю і точністю виконання.

Окрім робіт вихованців дитячого будинку-інтернату, можна було придбати творчі роботи наших студентів, наприклад, мило домашнього приготування, а також смачні солодощі та домашню випічку!

Університет «КРОК» висловлює подяку організаторам заходу та студентам, які представили свої вироби: Єщіганову Дмитру (4 курс, ФЕП), Філімоновій Ярославі (2 курс, ФМВ), Чиж Марині (2 курс, ЮФ), Патер Денису (3 курс, ФЕП), Демченко Володимиру (4 курс, ФЕП), Ковальчук Вікторії (1 курс, КЕПІТ), Мачуленко Сергію (2 курс, ФМВ), Самойленко Наталлі (2 курс, ЮФ), Гвоздьову Борису (2 курс, ЮФ), Пукас Аліні (1 курс, ЮФ), Лавренюк Лілії (1 курс, ЮФ), Седакову Владиславу, (1 курс, КЕПІТ).

Творити добро легко!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Благодійний аукціон в Університеті «КРОК»!