Вітаємо студентів Університету «КРОК» із «професійним» святом! — Університет «КРОК»

Вітаємо студентів Університету «КРОК» із «професійним» святом!

25 січня 2013 Новини та події

Вітаємо студентів Університету «КРОК» із «професійним» святом!25 січня 2013 року в Україні та Росії святкується день покровительки всіх студентів Тетяни.

В цей день майже 300 років тому імператриця Єлизавета Петрівна підписала указ про відкриття Московського університету, згодом день народження вузу стало святом російських та українських студентів. Для нашої молоді День студентів трапляється двічі на рік - зимою та пізньою осінню.

В такі святкові дні студенти не втрачають нагоди весело провести час у дружній компанії, поспілкуватися та розважитись! Університет вітає КРОКівців зі святом, і нехай Тетянин день подарує всім студентам чудовий настрій, тепла та посмішок! Зі святом!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо студентів Університету «КРОК» із «професійним» святом!