Ректорська поїздка 2013 року! — Університет «КРОК»

Ректорська поїздка 2013 року!

08 травня 2013 Новини та події

Ректорська поїздка 2013 року!Вже стало традицією щороку виїжджати у ректорську поїздку найактивнішим та найталановитішим студентам Університету «КРОК».

Цього року студенти вже в травні відкрили купальний сезон, адже всі разом відправилися до побережжя АР Крим.

Поїздка включала цікаву та насичену програму екскурсій. За три дні студенти встигли покорити одну із вершин, покататися на катерах у відкритому Чорному морі, приєднатися до урочистого параду, а також завітати до історичного серця країни.

В перший день екскурсії КРОКівці прийняли виклик від гори Чуфут-Кале і встановили прапор Університету на вершині, трохи нижче вони ознайомилися із монастирем в скалі. Місто Бахчисарай стало справжнім відкриттям для пізнання турецько-татарської культури, адже студенти відвідали Ханський палац.

Наступного дня, 9 травня, у Севастополі КРОКівці взяли участь у параді присвяченому Дню Великої перемоги. Недалеко від Севастополя, розташована маленька бухта – м. Балаклава. Саме тут КРОКівців чекало вражаюче катання на катері у відкритому морі.

Ввечорі, студенти організували творчі посиденьки, співали пісні, грали на гітарі та в різноманітні веселі ігри, спілкувалися між собою. 10-го травня КРОКівська родина доторкнулася до історії відвідавши Херсонес Таврійській та музей воєнно-морського флоту вшанувавши пам'ять загиблих під час Великої Вітчизняної війни.

Наприкінці поїздки КРОКівці прогулялися великим Севастополем і вже 11 травня КРОКівська команда повернулася до рідного міста з яскравими враженнями та свіжими ідеями.

Студенти дякують адміністрації та ректору Університету Лаптєву Сергію Михайловичу за підтримку студентських ініціатив та розвиток студентського самоврядування.

Оновлено: Понеділок, 17 березня 2014 10:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Ректорська поїздка 2013 року!