Адаптаційні тренінги для першокурсників в Університеті «КРОК» — Університет «КРОК»

Адаптаційні тренінги для першокурсників в Університеті «КРОК»

03 вересня 2013 Новини та події

Адаптаційні тренінги для першокурсників в Університеті «КРОК»3-4 вересня 2013 року відбулися адаптаційні зустрічі з першокурсниками Університету «КРОК» та Київського коледжу нерухомості.

Метою таких зустрічей є сприяння адаптації студентів в новому незвичному для них студентському житті та вирії подій.

На зустрічі студенти отримали довідники «Першокурсника», а також були ознайомлені з інфраструктурою Університету «КРОК».

Проректор з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Наконечна Н. В. розповіла молодому студентству про можливості розвитку та реалізації особистісного потенціалу Університеті, а також представила програми та проекти «КРОКу», які організовує департамент зі студентських питань. Протягом тренінгу студенти отримали інформацію про неформальну освіту в Університеті, яку пропонує студентська проектна група, а також про можливості реалізації творчого потенціалу в культурному центрі.

Наприкінці заходу першокурсники робили коротенькі самопрезентації та знайомились із однокурсниками та зробили своє перше групове фото.

Оновлено: П'ятниця, 14 березня 2014 17:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Адаптаційні тренінги для першокурсників в Університеті «КРОК»