Семінар «Особливості підготовки фахівців у сфері економіки в посткризових умовах» — Університет «КРОК»

Новини та події

Семінар «Особливості підготовки фахівців у сфері економіки в посткризових умовах»

15 травня 2013 Новини та події

Семінар «Особливості підготовки фахівців у сфері економіки в посткризових умовах»В рамках святкування 15-річчя Київського коледжу нерухомості, було проведено семінар «Особливості підготовки фахівців у сфері економіки в посткризових умовах». Учасниками заходу стали представники Міністерства освіти і науки України, бізнес-середовища ринку нерухомості, викладачі Коледжу та Університету «КРОК».

Метою семінару стало обговорення шляхів взаємодії всіх ланок у підготовці фахівців для економічної сфери, зокрема ринку оціночних та ріелторських послуг. Головним результатом роботи семінару стало створення чітких форм та умов участі бізнесу в КРОКівських проектах. Цікавими були виступи Голови Національної ради Ріелторської палати України Несина В.В., віце-президента Асоціації професійних управляючих нерухомістю Топала А.А., заступника директора Центру організації та економіки міського землекористування Іванової І.Б., начальника відділу змісту і технологій навчання молодших спеціалістів Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України Котоловець Л.О.

В обговоренні здобутків і перспектив партнерства взяли участь декан факультету економіки та підприємництва» Кахута Н.Д., завідувач кафедри обліку, аналізу і аудиту Сопко В.В., проректор з навчальної роботи Шикова О.М., директор Київського коледжу нерухомості Дзюбко В.В.

Під час заключного слова перший проректор Університету О.І.Шаров подякував учасникам семінару за цікаві ідеї та пропозиції, закликав представників бізнес-середовища до тісніших контактів у практичній підготовці студентів і до формування «кваліфікаційних очікувань» з боку роботодавців. Семінар відбувся за ініціативи голів циклових комісій Київського коледжу нерухомості Т.М.Шевченко і Т.М.Червінської.

Оновлено: Понеділок, 17 березня 2014 10:46
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Семінар «Особливості підготовки фахівців у сфері економіки в посткризових умовах»