Подяка від Київської Малої академії наук учнівської молоді — Університет «КРОК»

Подяка від Київської Малої академії наук учнівської молоді

05 грудня 2014 Новини та події

У 2014 році Київська МАН відзначає своє 65-річчя. З нагоди свята Академія вручила подяку ректору Університету «КРОК» Лаптєву Сергію Михайловичу за вагомий особистий внесок у розвиток її освітньої та дослідницької діяльності, високий професіоналізм і творчий підхід до виховання майбутньої наукової еліти України. Також подяка була вручена колективу Університету за плідну співпрацю та значний внесок у забезпечення високого науково-інноваційного рівня організації освітньої та дослідницької діяльності Київської Малої академії наук учнівської молоді.

Дякуємо Академії за важливу для нас відзнаку, а також за багаторічну підтримку освітніх і соціальних проектів «КРОКу», за залучення студентів Університету і коледжів до наукової діяльності, за вкрай важливу співпрацю заради підростаючих поколінь. Щиро вітаємо колектив Київської МАН і бажаємо великих успіхів і відкриттів, нових перемог і приводів пишатися своїми учнями. Завжди залишайтеся цікавими і потрібними молоді!

Оновлено: Субота, 06 грудня 2014 11:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Подяка від Київської Малої академії наук учнівської молоді