Вічна пам’ять про подвиг мільйонів — Університет «КРОК»

Вічна пам’ять про подвиг мільйонів

05 грудня 2014 Новини та події

28 листопада 2014 року студенти економічних спеціальностей I курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій відвідали Музей Великої Вітчизняної війни в рамках проведення тематичної лекції-екскурсії з історії України. Діти отримали можливість почути про події тієї війни, про трагедію нашої землі і водночас про героїзм, мужність, відданість та нескореність мільйонів людей.

Щиро дякуємо співробітникам Музею за чудову екскурсію, а також за їхню щоденну працю заради збереження пам’яті про Великий Подвиг усіх учасників війни, які вибороли для нас Перемогу!

Також висловлюємо подяку за організацію екскурсії директору Коледжу Л.П. Сумбаєвій, завідувачу відділення загальноосвітньої підготовки С.В. Кудряшовій, викладачу історії України І.В. Рибак та викладачу зарубіжної літератури Д.В. Гритчиній.

Оновлено: Субота, 20 грудня 2014 18:38

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вічна пам’ять про подвиг мільйонів