Стартував проект «Професійні студії» — Університет «КРОК»

Стартував проект «Професійні студії»

20 листопада 2014 Новини та події

В Університеті «КРОК» розпочався новий проект «Професійні студії», ініційований кафедрою туризму та Центром розвитку кар'єри. Майбутні фахівці з туризму ще з першого курсу отримали можливість розвивати свої професійні компетенції завдяки майстер-класам від успішних практиків. Проект є гармонійним практико-орієнтованим доповненням до академічної освіти студентів і покликаний допомагати в підготовці молодих спеціалістів, конкурентоспроможних на ринку праці.

Першим спікером проекту став Олександр Корнієнко, бізнес-тренер, засновник першого університету неформальної освіти Unidream. Олександр провів чудовий майстер-клас на тему «Сучасний масовий туризм», під час якого першокурсники отримали безліч корисної та цікавої інформації і спробували власноруч створити свої туристичні продукти. Протягом року майбутні фахівці туристичної галузі відвідають ще низку майстер-класів, що не лише заглиблять їх у професію, а й допоможуть уже під час навчання отримати необхідний досвід та підготуватися до працевлаштування після випуску.

Упевнені, що вклад фахівців-практиків у професійний розвиток студентів буде цінним для їхньої майбутньої кар'єри!

Оновлено: Вівторок, 25 листопада 2014 10:20

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Стартував проект «Професійні студії»