Вітаємо студентів «КРОКу» з проходженням відбору на безкоштовне навчання в Європі! — Університет «КРОК»

Новини та події

Вітаємо студентів «КРОКу» з проходженням відбору на безкоштовне навчання в Європі!

17 листопада 2014 Новини та події

31 жовтня 2014 року відбувся відбір студентів Університету «КРОК» на безкоштовний навчальний семестр у європейському вищому навчальному закладі. У складі відбіркової комісії були: Лотарєв А.Г., начальник управління міжнародного співробітництва, Момот Н.М., заступник декана факультету міжнародних відносин, Кудак В.М., заступник декана факультету економіки та підприємництва, Хитрук В.В., старший менеджер з адміністративної діяльності юридичного факультету, Богаченко Г.К. та Дробина А.О., керівники проектів та програм управління міжнародного співробітництва.

Вітаємо студентів факультету міжнародних відносин Орла Максима (4 курс) і Мацьопу Христину (3 курс), які проведуть наступний семестр в Академії підприємництва та менеджменту ім. Леона Козмінського (Варшава, Польща), Ситник Владиславу (магістратура), яка навчатиметься у Вищій школі бізнесу при Національному університеті Льюїса (Новий Сонч, Польща), Юшина Дениса та Класона Іллю (3 курс), які поїдуть на навчання до Університету прикладних наук ім. Яноша Кодолані (Секешфехервар, Угорщина), студентів 4 курсу юридичного факультету Бабенко Вікторію, Кулибабу Ксенію та Колосовського Микиту, яких відібрано на навчання до Університету ім. Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва), а також студентів 3 курсу факультету міжнародних відносин Скліфуса Ярослава, Поповича Вадима та Ярмоленко Владислава, які проведуть другий семестр 2014–2015 н. р. в Академії бізнесу в Домброві Гурнічій (Домброва Гурніча, Польща). Дякуємо всім учасникам відбору, а переможцям бажаємо використати з користю для себе можливість участі в академічній мобільності та не зупинятися на досягнутому!

Оновлено: Четвер, 20 листопада 2014 09:54
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо студентів «КРОКу» з проходженням відбору на безкоштовне навчання в Європі!