«Взаємодія вищої та середньої школи: виклики та можливості сьогодення» — Університет «КРОК»

Новини та події

«Взаємодія вищої та середньої школи: виклики та можливості сьогодення»

18 листопада 2014 Новини та події

4 листопада в Університеті «КРОК» відбувся круглий стіл для адміністрації шкіл-партнерів на тему «Взаємодія вищої та середньої школи: виклики та можливості сьогодення» в рамках проекту «Партнерство заради успіху».

Із вітальним словом та загальною презентацією Університету «КРОК» як лідера приватної освіти України та центра формування просвітницького освітнього середовища виступила проректор з науково-педагогічної освіти (корпоративне управління) Наконечна Наталія Василівна.

Представники департаменту довузівської підготовки, кафедри туризму, департаменту з розвитку і Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Університету «КРОК» розповіли учасникам круглого столу про основні напрями проектної діяльності для школярів та можливості співпраці. Також свої проекти презентували представники Київської Малої академії наук учнівської молоді.

Перший проректор Університету Шаров Олег Ігорович ознайомив учасників з особливостями вступної кампанії 2015 року відповідно до нового Закону України «Про вищу освіту».

На засіданні були присутні представники адміністрації Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника – заступник генерального директора з наукової роботи Пивоваров С.В. і провідні наукові співробітники наукового відділу міжнародного співробітництва та протоколу Федорова В.В. і Недзельська Д.Ю., а також директор Київської Малої академії наук учнівської молоді Васинюк В.О. і завідувач відділу навчально-виховної роботи Карчина Л.Я. Разом із Університетом «КРОК» ці заклади реалізують Національний проект для школярів «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді: знати, зберігати, діяти».

Нагороду «Зірка «КРОКу» вручили лідерам просвітницької діяльності: НВК № 176, гімназії «Діалог», гімназії міжнародних відносин № 323, СЗШ № 8, СШ № 85.

Подяку за плідну співпрацю з Університетом «КРОК», надійне партнерство, вагомий внесок у розвиток освітніх проектів і програм та відданість справі навчання і виховання молоді висловили Боярській ЗОШ І–ІІІ ст. № 1, Білогородській ЗОШ І–ІІІ ст. № 1, Броварській ЗОШ І–ІІІ ст. № 9, Васильківській ЗОШ І–ІІІ ст. № 3 та Макарівській ЗОШ І–ІІІ ст. № 2.

Директор СШ № 85 Федунова Т.М. вручила подяку Університету «КРОК» за віддану та чесну працю, невтомний творчий пошук, покликання сіяти мудрість та знання, активну підтримку та розвиток кращих державно-патріотичних традицій, формування в підростаючого покоління стійкої громадянської позиції.

Дякуємо за участь у круглому столі представникам адміністрації гімназії «Діалог», СЗШ № 8, СЗШ № 11, СШ № 85, СЗШ № 99, СЗШ № 126, СЗШ № 140, НВК № 176, СШ № 188, СШ № 234, СЗШ № 263, гімназії міжнародних відносин № 323, Васильківській ЗОШ, Макарівській гімназії, Петрівській ЗОШ, Ясногородському НВО.


Оновлено: П'ятниця, 21 листопада 2014 18:06
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Взаємодія вищої та середньої школи: виклики та можливості сьогодення»