Вітаємо стипендіатів «Асоціації фахівців оцінки»! — Університет «КРОК»

Вітаємо стипендіатів «Асоціації фахівців оцінки»!

13 березня 2013 Новини та події

Вітаємо стипендіатів «Асоціації фахівців оцінки»!Вже тривалий час Київський коледж нерухомості співпрацює з професійними організаціями оцінювачів і ріелторів, які максимально сприяють професійній орієнтованості навчального закладу.

Керівники успішних бізнес-структур залучаються до викладання професійних дисциплін, та, зокрема, сприяють у наданні баз для навчальних та виробничих практик, які проходять студенти Коледжу.

13 березня 2013 року Голова Всеукраїнського громадського об’єднання «Асоціація фахівців оцінки» Степан Йосипович Максимов урочисто вручив іменні сертифікати студентам, що засвідчують визнання стипендіатами програми підготовки оцінювачів за 2012 рік. Ними стали студенти ІІІ курсу Коледжу (спеціальність «Оціночна діяльність») Юрій Гапон та Ірина Михайлик. Окрім сертифікатів, студенти отримали, як моральне заохочення, пристойну премію.

В церемонії нагородження взяли участь директор Коледжу — член Наглядової ради з питань оціночної діяльності в Україні В.В.Дзюбко, виконавчий директор «Асоціації фахівців оцінки» Г.А.Юрченко, завідуюча денним та заочним відділенням Коледжу Т.М.Червінська.

Колектив Київського коледжу нерухомості щиро вдячний ВГО «Асоціація фахівців оцінки» за підтримку студентів.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо стипендіатів «Асоціації фахівців оцінки»!