Шевченко зроблений руками студентів із Африки — Університет «КРОК»

Шевченко зроблений руками студентів із Африки

15 березня 2013 Новини та події

Шевченко зроблений руками студентів із АфрикиНа честь 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка у Києві було встановлено ще один монумент Кобзарю. До встановлення монументу долучилися іноземні студенти «КРОКу».

Головною ідеєю у побудові скульптури є її інтернаціональність. За задумом скульптора по дереву Володимира Зайця, витесувати Кобзаря з дерева повинно якомога більше людей. До цієї ідеї долучилося понад 1000 осіб, серед них були не лише українці, а й росіяни, ізраїльтяни та студенти «КРОКу», які приїхали на навчання з Екваторіальної Гвінеї. За словами начальника управління міжнародного співробітництва Андрія Лотарєва, африканці були в захваті - тільки дізналися про великого Кобзаря і відразу ж витесали його з дерева, а в Книзі відгуків вони залишили свої захоплені враження українською мовою.

Після участі у заході «КРОКівські» студенти написали твір на тему про життя і творчість Шевченка та отримали гарні оцінки за роботи.

Оновлено: П'ятниця, 14 березня 2014 10:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Шевченко зроблений руками студентів із Африки