Святкова масляна у КРОЦі! — Університет «КРОК»

Святкова масляна у КРОЦі!

15 березня 2013 Новини та події

Святкова масляна у КРОЦі!15 березня 2013 року в Університеті «КРОК» панувала святкова атмосфера.

Студентська рада факультету економіки та підприємництва, Студенська рада Університету та студентське благодійне товариство «Серце в долоньках», спільними зусиллями організували свято «Масляної».

Студенти, співробітники Університету та Коледжу могли долучитися до свята та скуштувати смачні млинці із маком, сиром та шоколадною начинкою які готували представники самоврядування.

Зібрані кошти будуть передані в Цюрупинський дитячий будинок дітям інвалідам.

Особлива подяка висловлюється студентам, які організували свято. Участь в організації «Масляної» взяли: Буряк Тетяна (ФЕП, 3 курс), Демченко Володимир (ФЕП, 4 курс), Пославська Юлія (ФЕП, 3 курс), Патер Денис (ФЕП, 3 курс), Ещіганов Дмитро (ФЕП, 4 курс), Онопрієнко Жанна (КЕПІТ, 1 курс), Філімонова Ярослава (ФМВ, 2 курс), Жовтницька Олена (ККН, 1 курс), Жданова Юлія (ЮФ, 2 курс), Брюханда Евгеній (ФМВ, 5 курс), Малайко Олександр (КЕПІТ, 1 курс), Крук Артем (КЕПІТ, 1 курс), Корсунівський Дмитро (КЕПІТ, 1 курс) Гусакова Марина (ФМВ, 3 курс), Чмерук Дар'я (ККН, 3 курс), Ковальчук Вікторія (КЕПІТ, 1 курс), Іванова Ірина (ЮФ, 3 курс).

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Святкова масляна у КРОЦі!