Засідання круглого столу циклових комісій в КЕПІТі — Університет «КРОК»

Засідання круглого столу циклових комісій в КЕПІТі

20 березня 2013 Новини та події

Засідання круглого столу циклових комісій в КЕПІТі20 березня 2013 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбулося засідання круглого столу голів циклових комісій «Коледж — крок відстанню у 10 років (досягнення та перспективи)», в якому взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи (навчальна робота) Шикова Олена Миколаївна, адміністрація Коледжу та голови циклових комісій.

На засіданні були розглянуті найактуальніші питання сучасного стану навчально-виховного процесу. Були відзначені досягнення в роботі КЕПІТу в організації наукової роботи студентів та виховного процесу, направлених на формування самостійної, цілеспрямованої, самодостатньої особистості. Також виступаючі зупинилися на проблемах, які сьогодні доводиться вирішувати учасникам навчально-виховного процесу.

Відкрила засідання круглого столу директор Коледжу Сумбаєва Л.П., яка привітала присутніх із наближенням 10-ої річниці від дня створення Коледжу, подякувала за відповідальне ставлення до обов’язків, побажала нових вершин на освітній ниві. Під час круглого столу виступили голови циклових комісій: Хорошенюк А.П, Лук'янова В.В, Дишлюк Н.І., Пазєєва Г.М., Румик І.І., Шкляр С.П, Вітик І.Р., Кузьменко О.Ю., Кондес Т.В. Наприкінці круглого столу заступник директора Коледжу з навчальної роботи Прохоренко В.О. виступила з доповіддю «Правила колежанського життя. (Хто або що формує імідж викладача Коледжу)».

У світлі обговорених питань було прийнято рішення щодо планування подальшої роботи циклових комісій.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Засідання круглого столу циклових комісій в КЕПІТі