Вітаємо КРОКівців із досягненнями! — Університет «КРОК»

Вітаємо КРОКівців із досягненнями!

19 березня 2013 Новини та події

Вітаємо КРОКівців із досягненнями!19-22 березня 2013 року КРОКівці взяли участь у III Міжнародній студентській школі «Інноваційні процеси та стратегічне управління», яку проводив Інститут підприємницької діяльності у м. Мінськ, Білорусь.

Участь у програмі взяла делегація з Університету «КРОК» у складі студентів Васільченка Максима («Маркетинг»), Ястребова Олексія ( «Психологія») та професора кафедри психології Сингаївської Ірини Валентинівни. Студентська школа була організована для студентів та викладачів з вищих навчальних закладів м. Мінська, Гродно, Києва, Воронежа, Курська, Тули.

Студенти відвідали відоме в Білорусі підприємство – ОАО «Елема», а також виставку товарів та послуг з виконанням індивідуального завдання в рамках ділової гри «Розробка стратегії виходу компанії на ринок з врахуванням особливостей конкурентного середовища», успішно взяли участь у діловій грі. Професор кафедри психології І.В.Сингаївська провела майстер-клас «Менеджмент постановки та досягнення цілей» для студентів та викладачів ІПД, за що була відзначена дипломом. В рамках студентської школи відбулася V Республіканська студентська науково-практична конференція «Підприємництво в Білорусі: досвід становлення та перспективи розвитку», на якій студенти виступили з науковими доповідями. Приємно відзначити, що студенти Університету «КРОК» зайняли призові місця: Максим Васільченко – 3 місце, а Олексій Ястребов – «Приз глядацьких симпатій» (це фактично 4 місце) і були нагороджені Почесними грамотами Конференції, дипломами студентської школи та цінними подарунками.

Оновлено: П'ятниця, 14 березня 2014 09:46

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо КРОКівців із досягненнями!