Коледжу економіки, права та інформаційних технологій - 10 років! — Університет «КРОК»

Коледжу економіки, права та інформаційних технологій - 10 років!

29 березня 2013 Новини та події

Коледжу економіки, права та інформаційних технологій - 10 років!29 березня 2013 року відбувся урочистий концерт присвячений святкуванню Десятиріччю Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

Темою концерту став один день із життя Коледжу, в рамках якого було проведено 10 пар на різні теми, які цілком характеризують КЕПІТ сьогодні. «КЕПІТ – крок до десятиріччя», «Співробітництво» або «КРОК до друзів», «КРОК до якості», «КРОК до граніту науки», «КРОК до природи», «КРОК до партнерства», «КРОК до родини», «КЕПІТ – крок у майбутнє» - все це основні нагальні напрями розвитку навчального закладу.

На концерті урочисто було оголошено результат змагання, що тривало протягом року – проект «Best Group». Найкращою групою першого курсу КЕПІТу, за результатами підрахунку балів, стала група «КЕПІТ-Ексклюзив»! До нагородження кубком «Best Group» було запрошено на сцену директора Коледжа Сумбаєву Л.П., заступника директора з виховної роботи Чепігу Л.М. та голову студентської ради КЕПІТу - Нагірну Наталлю.

На концерті були представлені найкращі номери коледжан цього року. З Десятиріччям Коледж привітав й Університет «КРОК», зокрема з вітальним словом виступив ректор Університету Лаптєв С.М., перший проректор Шаров О.І., проректор з науково-педагогічої діяльності Наконечна Н.В., декани факультетів, координатор міжнародного проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО» Чуйко Г.Е., а також екс-глави Студентської ради Коледжу: Скринник (Тулякова) Ірина, Кушик Марта та Майданова Вікторія та координатор проектної групи «SPG» Романець Сергій. Привітати Коледж завітали представники ліцею «Наукова зміна», заступник директора спеціалізованої школи №85 Олена Володимирівна, фінансового ліцею Валентина Іванівна.

«КРОК» вітає Коледж із Десятиріччям!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Коледжу економіки, права та інформаційних технологій - 10 років!