Вітаємо із 10-річчям Коледж економіки, права та інформаційних технологій! — Університет «КРОК»

Вітаємо із 10-річчям Коледж економіки, права та інформаційних технологій!

12 березня 2013 Новини та події

Вітаємо із 10-річчям Коледж економіки, права та інформаційних технологій!У липні 2003 року Університет «КРОК» отримав ліцензію на відкриття Коледжу економіки, права та інформаційних технологій. Цього ж року почали навчання «пілотні» групи з економічного та юридичного напрямів підготовки.

Наступним етапом в історії Коледжу став 2010 рік, державна акредитаційна комісія України прийняла рішення про надання КЕПІТу ліцензій на впровадження освітньої діяльності зі спеціальностей «Маркетингова діяльність», «Розробка програмного забезпечення». В цей же рік було відкрито спеціалізовану програму «КЕПІТ-Ексклюзив». А в січні 2010 року Коледж увійшов до Проекту асоційованих шкіл ЮНЕСКО.

В березні планується проведення урочистих заходів з нагоди 10-ої річниці КЕПІТу.

Коледж запрошує студентів, співробітників, та випускників на святкування, яке відбудеться 29 березня о 14:30 в актовій залі, а також 15 березня запрошує активістів студентського руху на святкову зустріч!

Оновлено: П'ятниця, 14 березня 2014 10:35

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо із 10-річчям Коледж економіки, права та інформаційних технологій!