Сімейна фотосесія для «КРОКівської» родини

29 вересня 2014 Новини та події

Цієї осені «КРОК» продовжує підтримувати родинні цінності. Організовано теплу сімейну фотосесію для родини Діхтяря Тимура, студента 1 курсу КЕПІТу, який навчається за спеціальністю «Розробка програмного забезпечення».

Родина Тимура взяла участь у конкурсі сімейних фотографій із церемонії посвяти в студенти, що проходив у рамках програми надання додаткових можливостей для родин студентів «Ви – для КРОКу, КРОК – для Вас».

Дякуємо за проведення зйомки фотографам медіа-групи «KMG» Прилипко Ксенії та Бобровій Владиславі, а також фотостудії «Счастье».

Наступний захід – тренінг із батьківської майстерності для родин першокурсників. Слідкуйте за анонсами в жовтні та приєднуйтеся!

Оновлено: Середа, 01 жовтня 2014 12:29

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Сімейна фотосесія для «КРОКівської» родини