Благодійна акція «З Україною в серці! Єдині назавжди!» — Університет «КРОК»

Благодійна акція «З Україною в серці! Єдині назавжди!»

26 вересня 2014 Новини та події

Шановні студенти, співробітники та друзі «КРОКу»!

Ми в черговий раз довели, що є справжньою родиною! Завдяки нашим спільним зусиллям та патріотизму кожного з вас було успішно реалізовано благодійну акцію «З Україною в серці! Єдині назавжди!» на підтримку студентів «КРОКу», які зараз перебувають у зоні АТО.

Наша благодійна акція відбувалася в три етапи.

Перший:

• Організація благодійної акції та збору коштів студентами й адміністрацією КЕПІТу з метою забезпечення речами першої необхідності випускника КЕПІТу, якого направили до зони АТО.
  • За результатами першого етапу благодійної акції було зібрано 2800 грн.

Другий:

• Благодійний збір коштів до скриньок у холі Університету, проведений Студрадою 23 та 25 вересня на підтримку двох студентів «КРОКу», які перебувають у зоні АТО.
  • Під час другого етапу благодійної акції було зібрано 1116 грн.

Третій:

• Організація та проведення благодійного аукціону й продажу випічки в холі Університету 25 вересня.
  • Організатори – Студрада Університету та департамент реклами – за допомогою аукціону змогли зібрати 2049 грн.

Київський коледж нерухомості продав солодощів та зібрав коштів на 855 грн.

У цілому благодійна акція «З Україною в серці! Єдині назавжди!» дозволила зібрати 6820 грн.

Сердечно дякуємо усім учасникам акції за активну громадянську позицію та небайдужість. Пам’ятайте,що Україна починається з кожного з нас!

Ми й надалі будемо підтримувати наших героїв!

Оновлено: Вівторок, 25 листопада 2014 11:41

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Благодійна акція «З Україною в серці! Єдині назавжди!»