«Новорічні пригоди Чіполіно» - казкове дійство для дітей працівників «КРОКу» — Університет «КРОК»

«Новорічні пригоди Чіполіно» - казкове дійство для дітей працівників «КРОКу»

22 грудня 2013 Новини та події

«Новорічні пригоди Чіполіно»22 грудня 2013 року в Університеті «КРОК» засяяли вогні ялинки для діток працівників «КРОКу». Свято розпочали казкові герої «Новорічних пригод Чіполіно», а Дід Мороз зі Снігуронькою приготували безліч подарунків малятам, які співали, танцювали і розповідали вірші.

Найцікавіші розваги чекали діток у новорічних студіях, де вони водили хороводи, брали участь в параді новорічних костюмів та власноруч майстрували листівки.

А в «Новорічному кафе» малят гостинно пригощали смачними тістечками.

Адміністрація Університету «КРОК» висловлює щиру подяку організаторам заходу – Департаменту зі студентських питань, Студентській раді Університету, Культурному центру, Театральній студії «КРОКодил» та всім небайдужим студентам.

Оновлено: Вівторок, 25 листопада 2014 11:34

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Новорічні пригоди Чіполіно» - казкове дійство для дітей працівників «КРОКу»