Від діалогу культур до співдружності націй — Університет «КРОК»

Від діалогу культур до співдружності націй

17 лютого 2014 Новини та події

«Діалог культур: країни Азії»17 лютого 2014 року на базі Університету «КРОК» успішно пройшов четвертий країнознавчий просвітницький фестиваль «Діалог культур» для шкіл – партнерів Університету «КРОК», Асоційованих шкіл ЮНЕСКО та студентів. Тема фестивалю цього року – «Діалог культур: країни Азії».

48 навчальних закладів м. Києва, Київської області, інших міст України (зокрема Кривого Рогу, Житомира, Володимира-Волинського) представили 23 азійські країни. Усього у фестивалі взяли участь понад 300 осіб.

Під час урочистої концертно-презентаційної частини від ректорату Університету учасників фестивалю привітала Наконечна Наталія Василівна, проректор з корпоративного управління. Також до присутніх із вітальним словом звернулися: другий секретар Посольства Республіки Казахстан в Україні п. Жаксилик Ботажан, другий секретар Посольства Азербайджанської Республіки в Україні п. Бабаєв Фарид, аташе з культури та інформації Посольства Туреччини в Україні п. Берат Йилдиз, директор культурних та освітніх програм Представництва Росспівробітництва в Україні п. Скальчук Ольга, координатор проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО» в м. Києві п. Чуйко Ганна Едуардівна.

Координатор фестивалю Мелько Людмила Федорівна, завідувач кафедри туризму Університету «КРОК», наголосила на потужному значенні проекту для сприяння співробітництва та дружби між народами.

До участі у фестивалі долучилися Посольство В’єтнаму в Україні, Азербайджанський культурний центр ім. М. Магомаєва, Всеукраїнська громадська організація «Об'єднана діаспора азербайджанців України», Товариство бурятської культури м. Києва та Київської області, громадська організація «Київський слов’янський університет», Київське державне хореографічне училище.

На концерті прозвучали арабські, казахські народні мелодії, турецькі народні пісні «тюркю», горловий спів (Бурятія). Із піснею «Мій Азербайджан» виступив п. Гурбан Аббасов, народний артист України. Глядачі були захоплені танцювальним мистецтвом: танець із мечем та віялом, арабський танець, сцени із балетів на східну тематику. Азійськими мовами прозвучала поезія Тараса Шевченка у виконанні учнів спеціалізованої школи № 85 м. Києва.

На семи секціях команди від навчальних закладів представили культурологічні образи азійських країн, що супроводжувалися виступами з презентацією, танцями, піснями, грою на музичних інструментах.

Різнобарвною була тематика майстер-класів та творчих студій: «Музика етносів Ірану», «Художня обробка шкіри», «Азербайджанський народний танець – «ялли», «Мистецтво китайської ієрогліфіки», «Ебру – мистецтво малювання на воді», до яких долучилися посольства, культурні центри, студентство Університету «КРОК».

Після закінчення фестивалю багато навчальних закладів висловили вдячність Університету «КРОК» за можливість брати участь у фестивальному русі.

Проведення подібного заходу – це яскравий приклад «командної гри» в нашому Університеті, його корпоративності. Такий проект можна реалізувати тільки спільними зусиллями великої кількості підрозділів та працівників Університету.

Усім учасникам та організаторам висловлюємо щиру вдячність за підтримку проекту «Діалог культур»!

Оновлено: Вівторок, 02 грудня 2014 15:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Від діалогу культур до співдружності націй