Презентація першого курсу Університету — Університет «КРОК»

Презентація першого курсу Університету

17 жовтня 2013 Новини та події

Презентація студентів першого курсу17 жовтня 2013 року в Університеті «КРОК» відбулася презентація студентів першого курсу.

Студенти всіх факультетів Університету та Київського коледжу нерухомості активно готувалися до довгоочікуваного концерту. В організації творчого процесу та підготовці першокурсникам допомогли їх «наставники» - куратори груп.

Презентація перших курсів - важлива подія в житті кожного студента КРОКівської родини, адже це чудова нагода показати себе з найліпшої сторони та зарекомендувати себе не лише серед однолітків, а й перед адміністрацією навчальних закладів.

Протягом концерту студенти танцювали, співали, та обов’язково демонстрували відеопрезентації груп, які готували заздалегіть. На урочистому закритті заходу всі учасники були нагороджені грамотами та посмакували солодкі сюрпризи, а куратори отримали заохочувальні цінні подарунки від адміністрації «КРОКу».

Дякуємо організаторам: департаменту зі студентських питань, студентам та кураторам груп. Бажаємо всім творчої наснаги до подальших звершень!

Оновлено: Вівторок, 25 лютого 2014 12:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Презентація першого курсу Університету