Відбулася зустріч голови Шевченківської РДА зі студентами — Університет «КРОК»

Відбулася зустріч голови Шевченківської РДА зі студентами

31 жовтня 2013 Новини та події

С.Г. Зімін провів зустріч зі студентами31 жовтня голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації С.Г. Зімін провів зустріч зі студентами вищих навчальних закладів Шевченківського району.

Темою бесіди стала підготовка до підписання Угоди про асоціацію між Україною і Євросоюзом. У заході взяли участь студенти університетів ім. М.П. Драгоманова, ім. Т.Г. Шевченка та інших. Наш навчальний заклад на зустрічі представляла Марина Гусакова, студентка 4 курсу факультету міжнародних відносин.

Студенти ділилися власними думками щодо можливої асоціації. Бесіда була досить жвавою, тому що молодь, яку на зустрічі назвали золотом нації, має дуже багато нестандартних рішень із цього приводу.

Оновлено: Понеділок, 14 квітня 2014 14:22

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбулася зустріч голови Шевченківської РДА зі студентами