Урочисте відкриття тренувального майданчика в парку «Нивки» — Університет «КРОК»

Урочисте відкриття тренувального майданчика в парку «Нивки»

03 листопада 2013 Новини та події

Соціальний благодійний проект «Я за чисте місто!»Група ініціативної молоді впроваджує соціальний благодійний проект «Я за чисте місто!». Завдяки їх наполегливості вже на першому етапі реалізації проекту в парку «Нивки» з’явилися нові лавки, урни, а також сучасний тренувальний майданчик. Його відкриття, що відбулося 3 листопада 2013 року, проходило у святковій атмосфері і супроводжувалося спортивними змаганнями, конкурсами та врученням подарунків.

Університет «КРОК» і Екологічний клуб однодумців «ЛОТОС» брали активну участь в благодійних акціях та заходах зі збору коштів для створення майданчика. Головними спонсорами проекту виступили Міжнародний благодійний фонд «Україно! Я за тебе!» та Благодійний фонд Костянтина Кондакова.

Команда «Я за чисте місто!», до якої входить випускниця «КРОКу» Юлія Бобровик, має амбіційні плани щодо подальшого благоустрою парку: реставрація центральних сходів, очищення озера, збільшення кількості лавок для відпочинку.

Університет «КРОК» бажає натхнення організаторам проекту та завжди радий підтримувати подібні ініціативи!

Оновлено: Вівторок, 25 лютого 2014 12:04

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Урочисте відкриття тренувального майданчика в парку «Нивки»