Маршрут розвитку успішної особистості — Університет «КРОК»

Маршрут розвитку успішної особистості

30 листопада 2013 Новини та події

Маршрут розвитку успішної особистості30 листопада 2013 року в Університеті «КРОК» відбувся освітній проект «Маршрут розвитку успішної особистості». Захід реалізовувався в рамках проекту «Kyiv Study Exchange» під патронатом громадської платформи «МоKoLaD» та за підтримки Університету «КРОК» і, зокрема, студентської проектної групи. Організатором проекту виступила Солом’янська районна рада старшокласників «Лідер».

Мета проекту – надати можливість зацікавленим у своєму особистісному розвитку школярам дізнатися про досвід успішних особистостей і створити свій власний маршрут розвитку.

У рамках заходу було проведено майстер-класи, які мали на меті допомогти школярам визначити свої цілі, інструменти їх досягнення, сформувати план дій щодо особистісного та професійного розвитку. Олександр Корнієнко провів тренінг «Соціальний ліфт», Локтіонова Наталя розповіла про «Феноменальну пам’ять», а Марія Кулінська виступила спікером тренінгу «5 правил ефективності, або Як ставити цілі, що надихають».

Школярі отримали багато корисних інструментів для подальшого самовдосконалення та розвитку.

Оновлено: Вівторок, 25 лютого 2014 09:59

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Маршрут розвитку успішної особистості